Marie Čermínová - Toyen
Noc
Id: 394008
litografie/papír, rozměr ve výřezu 23 x 16,5 cm, značeno v tisku vlevo dole, tužkou ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, ze souboru K.H.Máchy Máj
zobrazeno: 1253x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 500 Kč