Marie Čermínová - Toyen
Oko na zdi
Id: 358509
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 10 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2810x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
15 500 Kč