Marie Čermínová - Toyen
Píseň písní
Id: 330415
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 8,5 x 8,5 cm, značeno monogramem v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 4447x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
26 002 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 79