Marie Čermínová - Toyen
Pláč
Id: 328309
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 38 cm, značeno a datováno vpravo dole v tisku, též tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložena kopie potvrzení o číslování listu
zobrazeno: 5279x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
44 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 63