Marie Čermínová - Toyen
Pláč
Id: 82808
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 39 cm, signováno vpravo dole, datováno 39, značeno i v tisku vpravo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3716x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
20 000 Kč