Čas na serveru 16:28:05

Marie Čermínová - Toyen
Příjemně unavená

Id: 484811

Příjemně unavená

  •  / Příjemně unavená / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 12 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1395x

Vyvolávací cena:

8 000