Čas na serveru 12:26:40

Marie Čermínová - Toyen
Přízraky pouště

Id: 499802

Přízraky pouště

  •  / Přízraky pouště / Marie Čermínová - Toyen

tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 27 x 18 cm, značeno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, faksimile původních leptů z roku 1953 - ilustrací ke knize Les Spectres du Desert, básním Jindřicha Heislera (vyd. 1939)

zobrazeno: 2659x

Vyvolávací cena:

8 100