Marie Čermínová - Toyen
Řetěz štěstí
Id: 434121
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 17 x 11 cm, značeno vpravo dole tužkou, vlevo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1740x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
29 079 Kč