Marie Čermínová - Toyen
Školní rekvizity
Id: 394003
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu cca 23 x 37,5 cm, značeno a datováno vpravo dole v tisku, značeno tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1251x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 000 Kč