Marie Čermínová - Toyen
Snící dívka
Id: 394904
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu cca 11,5 x 9 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2435x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 100 Kč