Marie Čermínová - Toyen
Spící
Id: 390402
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 14 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno antireflexním sklem, rámováno
zobrazeno: 1872x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
50 000 Kč
Příhozy: 72