Marie Čermínová - Toyen
Střelnice
Id: 14901
kombinovaná technika/tuž/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 8,3 x 13 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno, původní stav
zobrazeno: 3774x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
14 000 Kč