Marie Čermínová - Toyen
Střípky snů
Id: 480802
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 23 cm (ovál), značeno a datováno vpravo dole v tisku, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1652x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
25 000 Kč