Marie Čermínová - Toyen
Surrealistická kompozice
Id: 327401
akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu výřezu 21 x 20,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 15540x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
335 000 Kč
Účastníci: 39
Příhozy: 132