Marie Čermínová - Toyen
Svatokrádežní les
Id: 102803
suchá jehla/hedvábí, velikost listu 18,5 x 14 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 7/99, zaskleno, paspartováno, rámováno
zobrazeno: 2581x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
12 500 Kč