Marie Čermínová - Toyen
Tvář s šiškami
Id: 429404
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 13 x 14 cm, značeno tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2537x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
21 000 Kč
Příhozy: 51