Marie Čermínová - Toyen
Vánoční kapři
Id: 399706
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 10 x 14,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1699x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 500 Kč