Marie Čermínová - Toyen
Večer
Id: 421303
litografie/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 11,5 cm, značeno vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 705x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 500 Kč