Marie Čermínová - Toyen
Věnce
Id: 375011
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 35 cm, značeno v tisku s datací i tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložena kopie potvrzení o číslování listu
zobrazeno: 1180x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
25 000 Kč