Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Schovej se, válko! 2
Id: 329110
grafický list/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 37,5 cm, značeno s datací v tisku, též autorsky vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, jedná se o grafický list vydaný nakladatelstvím Fr. Borový v Praze v roce 1946 podle kreseb z roku 1944
zobrazeno: 2252x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
29 400 Kč
Příhozy: 62