Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Schovej se, válko! 4
Id: 329112
grafický list/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 37,5 cm, značeno s datací v tisku, též autorsky vpravo dole, v oblasti značení lehké znečištění, paspartováno, zaskleno, rámováno, jedná se o grafický list vydaný nakladatelstvím Fr. Borový v Praze v roce 1946 podle kreseb z roku 1944
zobrazeno: 12230x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
35 800 Kč
Příhozy: 67