Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Schovej se válko! III.
Id: 391603
grafický list/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 37,5 cm, značeno s datací v tisku, též autorsky vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, jedná se o grafický list vydaný nakladatelstvím Fr. Borový v Praze v roce 1946 podle kreseb z roku 1944
zobrazeno: 5386x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
19 000 Kč