Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelince
Id: 124802
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 26 x 38 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 4146x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
23 900 Kč