Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice 1
Id: 329506
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 30 x 41,5 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 6273x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
21 019 Kč
Příhozy: 56