Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice
Id: 306802
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 30 x 40,5 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, na rámu drobné poškození
zobrazeno: 14667x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
28 000 Kč