Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice
Id: 315801
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 40,5 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 7756x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
40 300 Kč