Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice
Id: 482104
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 39 cm, značeno a datováno vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 981x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
23 000 Kč
Příhozy: 57