Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice
Id: 73009
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 35,5 cm, značeno v tisku vpravo dole, datováno 39, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2992x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 200 Kč