Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice
Id: 98402
kolorovaná ziknografie/papír, rozměr ve výřezu 25 x 41 cm, značeno v tisku vpravo dole s datací, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 7535x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
17 100 Kč
Příhozy: 62