Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice
Id: 102807
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 42,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, datováno 39, paspartováno, zaskleno, nově rámováno
zobrazeno: 2291x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
17 500 Kč