Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice I
Id: 426404
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 39,5 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2207x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
33 000 Kč
Příhozy: 56