Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice II
Id: 410902
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 42 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1735x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
42 000 Kč
Příhozy: 60