Marie Čermínová - Toyen
Z yklu Střelnice
Id: 124801
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 32,5 cm, zkosené rohy pasparty, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1868x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
31 000 Kč