Marie Čermínová - Toyen
Zasněná dívka
Id: 384114
zinkografie/akvarel/papír, rozměr ve výřezu cca 21 x 14 cm, značeno v tisku i tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 5291x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
51 500 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 79