Čas na serveru 16:37:05

Marie Čermínová - Toyen
Zasněná s hvězdami

Id: 514102

Zasněná s hvězdami

  •  / Zasněná s hvězdami / Marie Čermínová - Toyen

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 14 x 10 cm, značeno vlevo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1309x

Vyvolávací cena:

13 000