Čas na serveru 16:25:46

Marie Čermínová - Toyen
Zmrzlinářka

Id: 484812

Zmrzlinářka

  •  / Zmrzlinářka / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 12 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2939x

Vyvolávací cena:

27 000

Příhozy: 58