Marie Fischerová – Kvěchová
Na louce
Id: 254303
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 21,5 cm, značeno monogramem a datací vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 7117x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
17 000 Kč
Příhozy: 61