Marie Fischerová – Kvěchová
Roj andelíčků
Id: 88605
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 27 x 16 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 1982, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 3187x
Vyvolávací cena:
800 Kč
7 500 Kč