Marie Fischerová – Kvěchová
Tanečky
Id: 58801
olej/plátno, rozměr 90 x 108 cm, signováno vpravo dole monogramem, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, nově rámováno
zobrazeno: 4054x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
33 500 Kč