Marie Hlobilová-Mrkvičková
Máchovo jezero
Id: 90303
olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole, obraz v původním stavu, novodobě rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 3073x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 800 Kč