Marie Hlobilová-Mrkvičková
Pražské panorama
Id: 246508
olej/plátno/karton, rozměr 36 x 45 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1208x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 400 Kč