Marie Krátká-Mickschová
Noční přístav
Id: 115805
olej/plátno, rozměr 27,5 x 43 cm, signováno vpravo dole, datováno , malba poškozena, poškozený rám
zobrazeno: 1761x
Vyvolávací cena:
800 Kč
4 900 Kč