Marie Martínková
Dívka s kopretinami
Id: 63601
olej/karton, rozměr 67 x 55 cm, signováno vpravo dole, obraz lehce poškozen, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 2076x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
7 700 Kč