Marie Vořechová-Vejvodová
Konvolut sedmnácti kusů
Id: 115840
kombinovaná technika/papír, velikost jednotlivých kusů včetně paspartování 44 x 30 cm, signováno, datováno, různé popisky u některých kreseb, vše paspartováno, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 1556x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
15.3.2018, 22:16:00
6.3.2018 | 11:38 | 1 200 Kč |