Marina Richterová
Bojovník
Id: 6013
litografie/papír, č 80/95, velikost tisku 53,5 x 29,5 cm, signováno uprostřed dole, volně loženo, nerámováno, původní stav
zobrazeno: 2800x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 500 Kč