Mark Chagall
Eva zatracovaná Bohem
Id: 31901
litografie/papír, nesignováno, velikost tisku 35 x 25,5 cm, z cyklu Obrazy z Bible - Výjev ke knize Genesis - X (37-38), na zadní straně originální motiv vydavatele Mourlot, paspartováno, oboustranně zaskleno, rámováno
zobrazeno: 4355x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
7.6.2016, 22:31:00
17.5.2016 | 16:06 | 4 500 Kč |