Mark Chagall
Ile Saint-Louis
Id: 68204
serigrafie/ruční papír, velikost tisku 32 x 43,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 3/100, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 9519x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
42 000 Kč
Příhozy: 72