Mark Chagall
Krajina
Id: 82802
litografie/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 19 cm, nesignováno, na zadní straně popis, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2069x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
3 000 Kč