Mark Chagall
Milenci v červeném
Id: 45205
litografie/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 23,5 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno matným sklem, rámováno
zobrazeno: 3135x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
7 550 Kč