Mark Chagall
Strom poznání
Id: 19301
nesignováno, litografie/papír, velikost listu 35,5 x 26,5 cm, z cyklu Obrazy z Bible - Výjev ke knize Genesis, paspartováno, zasleno, rámováno
zobrazeno: 3000x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
13 222 Kč